wersja polska Deutsch version

Oferta

Firma PAW-STAL oferuje garaże blaszane (blaszaki), wiaty, hale magazynowe,
schowki budowlane, kioski oraz wszelkie inne konstrukcje stalowe o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie klienta.

GARAŻ STANDARDOWY
Garaż o wymiarach 3,00 m ( szerokość) x 5,00 m (długość) o wysokości z przodu 2,13 m i 1,90 m z tyłu. Światło wjazdu wynosi 2,00 m. Spad dachu do tyłu. Konstrukcja metalowa pomalowana jest farbą podkładową i obłożona jest blachą ocynkowaną pierwszego gatunku w trapezie T-14 co czyni ją sztywniejszą. W standardzie znajdują się drzwi dwuskrzydłowe, zamek z dwoma kluczami, 2 rygle oraz 2 uchwyty na założenie kłódek.

GARAŻ NIETYPOWY
Wykonywany jest na indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach podanych przez klientów. Istnieje możliwość dodania do garażu:
* bramy uchylnej podnoszonej do góry
* dodatkowych drzwi wejściowych (z boku lub z tyłu garażu.)
* otwór okienny *blacha akrylowa (o dowolnym kolorze)

SPAD DACHU DO WYBORU:
- spad dachu do tyłu lub do przodu
- spad dachu na bok
- dach dwuspadowy

Do wyboru garaż jedno stanowiskowy, dwu stanowiskowy, a także wiele więcej stanowisk!

We wszystkich naszych garażach standardowo stosujemy wzmocnioną konstrukcję dachową z wykorzystaniem profila zamkniętego… oraz blachę T-14 (wąski trapez) co czyni garaż o wiele bardziej sztywniejszy!

Zadzwoń
już teraz

doradzimy, podpowiemy

tel.883-012-184
tel.883-012-185
tel.690-018-671
tel.690-018-672

gratis kolory
Sprzedam Nowy Sącz

W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem-Zamknij

Jesteśmy na Google+
Google+